Monthly Archives: Mai 2011

FOTO Splićanke oduševljene Vatrenima, Mandžukić otkrio tajnu dobrih igara

petric u splitu

Nogometne zvijezde Hrvatske nakratko su splitski hotel Le Meridien Lav zamijenili šetnjom rivom… Galerija fotografija Mladen Petrić okružen obožavateljicama u šetnji Splitom Uoči vrlo važne kvalifikacijske utakmice za EURO 2012. protiv nezgodne Gruzije nogometna reprezentacija Hrvatske slobodno vrijeme i prekrasan … Continue reading

Share
Posted in Ostalo | Leave a comment

‘Još smo u šoku, ali za Dragu ćemo samljeti Gruziju!’

Hrvatski nogometni reprezentativci okupljaju se u splitskom hotelu u Le Meridien Lav za kvalifikacijsku utakmicu za EP protiv Gruzije… Slaven Bilić (Foto: Ivana Ivanović/Pixsell) Slaven Bilić otvorio je početak splitskih priprema za Gruziju.  ”Napokon smo dočekali početak priprema u Splitu, … Continue reading

Share

Neopreznim startom pokvario slavlje

Chris-Mavinga-Kicks-Mehdi-Carcela_515x310

Mlad Chris Mavinga je nevjerojatno grubim startom pokvario proslavu osvajanja belgijskog prvenstva. Gent je remijem kod Standarda došao do titule prvaka Belgije. Utakmica je završila rezultatom 1:1, a najzanimljivji detalj utakmice je nažalost bio grubi prekršaj mladog igrača Genta Chrisa … Continue reading

Share

Pogledajte sjajan gol Jelavića kojim je zaključio sezonu i naslov prvaka Škotske!

Nogometaši Rangersa obranili su naslov škotskih prvaka. U posljednjem su kolu Premierlige kao gosti pobijedili Kilmarnock s 5-1, a strijelac jednog pogotka ponovno je bio i hrvatski napadač Nikica Jelavić. Rangers je uoči zadnjeg kola imao bod prednosti pred najvećim … Continue reading